5,865
edits
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|[[Melee @ VIECC]]||November 18th-19th, 2017||3rd||3rd||{{Sm|gLory}} | |[[Melee @ VIECC]]||November 18th-19th, 2017||3rd||3rd||{{Sm|gLory}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/pixelpokal/events/melee-singles/brackets/171543 Pixelpokal]||December 17th, 2017||7th||2nd||{{Sm|Kellner}} | |||
|} | |} | ||
edits