32,549
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HAKUTO 1}}||July 9th, 2023||5th / 55||—||— | |{{Trn|HAKUTO 1}}||July 9th, 2023||5th / 55||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Okasuma SP 12}}||July 22nd, 2023||7th / 64||—||— | |||
|} | |} | ||
edits