Smasher:Cobr: Difference between revisions
→Super Smash Bros.
Line 96: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
|[[Hitstun 6]]||April 13th-14th, 2019||Plano, TX||6th||—||— | |[[Hitstun 6]]||April 13th-14th, 2019||Plano, TX||6th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Snosa 5}}||January 4th, 2020||La Mirada, CA||9th||7th||{{Sm|CTG}} | |||
|} | |} | ||