367
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 169: | Line 169: | ||
|- | |- | ||
|[[Viva La Smashtaclysm]]||November 10th-11th, 2007||7th||1st||Azen | |[[Viva La Smashtaclysm]]||November 10th-11th, 2007||7th||1st||Azen | ||
|- | |||
|[https://smashboards.com/threads/umd-cps-crew-presents-shell-shocked-11-17-07-we-have-a-secured-venue.121140/page-10#post-3305703 Shell Shocked]||November 17th, 2007||2nd||1st||Azen | |||
|- | |- | ||
|[https://www.ssbwiki.com/Smasher:Chinesah C3 January 2008]||January 12th, 2008||5th||1st||Azen | |[https://www.ssbwiki.com/Smasher:Chinesah C3 January 2008]||January 12th, 2008||5th||1st||Azen |
edits