33,089
edits
m (→{{forwiiu}}) Tag: Mobile edit |
m (→{{forwiiu}}) Tag: Mobile edit |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Shulla-bra Final}}||September 28th, 2018||49th||—||— | |{{Trn|Shulla-bra Final}}||September 28th, 2018||49th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma Revolution 2}}||June 24th, 2018||33rd||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma Final}}||November 10th, 2018||5th||—||— | |{{Trn|Hirosuma Final}}||November 10th, 2018||5th||—||— |
edits