32,746
edits
m (Wiifitkid moved page Smasher:Budosake to Smasher:Budoshu) |
Tag: Mobile edit |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Himebra 4th Anniversary Cup}}||November 13th, 2021||5th||—||— | |{{Trn|Himebra 4th Anniversary Cup}}||November 13th, 2021||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma 17}}||December 26th, 2021||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits