328
edits
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Indian LAN Gaming Season 3 Bangalore Qualifier}}||January 11th, 2019||2nd||—||— | |{{Trn|Indian LAN Gaming Season 3 Bangalore Qualifier}}||January 11th, 2019||2nd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Indian LAN Gaming Season 3 Pune Qualifier}}||January 18th, 2019||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits