513
edits
Line 453: | Line 453: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Lost Tech City 2022}}||September 30th-October 2nd, 2022||13th||4th||Salt | |{{Trn|Lost Tech City 2022}}||September 30th-October 2nd, 2022||13th||4th||Salt | ||
|- | |||
|{{Trn|The Big House 10}}||October 7th-9th, 2022||33rd||5th||Salt | |||
|} | |} | ||
edits