9,346
edits
Line 225: | Line 225: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Heir 5}}||August 17th-19th, 2018||9th||4th||Professor Pro | |{{Trn|Heir 5}}||August 17th-19th, 2018||9th||4th||Professor Pro | ||
|- | |||
|{{Trn|Valhalla II}}||January 3rd-7th, 2019||4th||2nd||Professor Pro | |||
|} | |} | ||
edits