Smasher:Alvin: Difference between revisions
→Super Smash Bros.
Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Inka Fest 2019}}||July 13th-14th, 2019||2nd||3rd||{{Sm|Stradon}} | |{{Trn|Inka Fest 2019}}||July 13th-14th, 2019||2nd||3rd||{{Sm|Stradon}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Super Smash Con 2019}}||August 8th-11th, 2019||9th||1st||tacos | |||
|} | |} | ||