2,158
edits
mNo edit summary |
m (Final update on this page for a while for me, It should be at least) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|[[Syndicate 2016]]||September 10th-11th, 2016||17th||25th||JMYL | |[[Syndicate 2016]]||September 10th-11th, 2016||17th||25th||JMYL | ||
|- | |||
|[http://challonge.com/AvalonMVIsingles Avalon M-VI]||November 5th, 2016||17th||7th||JMYL | |||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/kickstart-13/events/melee-singles/brackets/87892 Kickstart 13]||November 19th, 2016||9th||3rd||{{Sm|BrTarolg}} | |[https://smash.gg/tournament/kickstart-13/events/melee-singles/brackets/87892 Kickstart 13]||November 19th, 2016||9th||3rd||{{Sm|BrTarolg}} |