1,117
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 287: | Line 287: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|USA}} {{Trn|Rise 'N Grind 2023}}||October 13th-15th||443||{{Sm|Miya|p=Honshu|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}} | |{{flag|USA}} {{Trn|Rise 'N Grind 2023}}||October 13th-15th||443||{{Sm|Miya|p=Honshu|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}} | ||
|- | |||
|{{flag|USA}} '''{{Trn|Luminosity Makes Moves Miami 2023}}'''||October 27th-29th||387||{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}} | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Japan}} {{Trn|Seibugeki 15}}||October 28th||247||{{Sm|Miya|p=Honshu|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}} | |{{flag|Japan}} {{Trn|Seibugeki 15}}||October 28th||247||{{Sm|Miya|p=Honshu|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}} | ||
Line 303: | Line 305: | ||
|{{Sm|Miya|Japan|p=Honshu}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||4 ||7 ||11 | |{{Sm|Miya|Japan|p=Honshu}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||4 ||7 ||11 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Byleth|g=SSBU|s=16px}}|| | |{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Byleth|g=SSBU|s=16px}}||6 ||5 ||11 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Tweek|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Wario|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Pokemon Trainer|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}} ||2 ||7 ||9 | |{{Sm|Tweek|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Wario|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Pokemon Trainer|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}} ||2 ||7 ||9 |
edits