97
edits
Line 460: | Line 460: | ||
|Forward smash | |Forward smash | ||
|rowspan=1|{{GameIcon|SSBB}}{{GameIcon|SSB4}} | |rowspan=1|{{GameIcon|SSBB}}{{GameIcon|SSB4}} | ||
|- | |||
|[[Ken]] | |||
|Up tilt (tapped) | |||
|rowspan=1|{{GameIcon|SSBU}} | |||
|- | |- | ||
|[[Link]] | |[[Link]] | ||
| | |Down throw (hit 1) | ||
|rowspan= | |rowspan=1|{{GameIcon|SSBB}}{{GameIcon|SSB4}}{{GameIcon|SSBU}} | ||
|- | |||
|[[Ryu]] | |||
|Up tilt (tapped) | |||
|rowspan=1|{{GameIcon|SSB4}}{{GameIcon|SSBU}} | |||
|- | |- | ||
|[[Sheik]] | |[[Sheik]] | ||
|Slow edge attack | |Slow edge attack | ||
|rowspan=3|{{GameIcon|SSBB}}{{GameIcon|SSB4}}{{GameIcon|SSBU}} | |||
|- | |- | ||
|[[Toon Link]] | |[[Toon Link]] |
edits