4,601
edits
Line 265: | Line 265: | ||
|- | |- | ||
||[[File:SSBU Dunban Outfit.jpg|100px]]||[[Dunban]] Outfit||{{symbol|xenoblade|20px}}{{uv|Xenoblade}}||{{n}}||650 G|| | ||[[File:SSBU Dunban Outfit.jpg|100px]]||[[Dunban]] Outfit||{{symbol|xenoblade|20px}}{{uv|Xenoblade}}||{{n}}||650 G|| | ||
|- | |||
||[[File:SSBU Erdrick's Armour.jpg|100px]]||Erdrick's Armour||{{symbol|dragonquest|20px}}{{uv|Dragon Quest}}||{{n}}||[[DLC]]|| | |||
|- | |- | ||
||[[File:SSBU Isaac's Outfit.jpg|100px]]||[[Isaac]]'s Outfit||{{uv|Golden Sun}}||{{n}}|| || | ||[[File:SSBU Isaac's Outfit.jpg|100px]]||[[Isaac]]'s Outfit||{{uv|Golden Sun}}||{{n}}|| || | ||
Line 291: | Line 293: | ||
|- | |- | ||
||[[File:SSBU Takamaru Outfit.jpg|100px]]||[[Takamaru]] Outfit||{{uv|The Mysterious Murasame Castle}}||{{n}}|| || | ||[[File:SSBU Takamaru Outfit.jpg|100px]]||[[Takamaru]] Outfit||{{uv|The Mysterious Murasame Castle}}||{{n}}|| || | ||
|- | |||
||[[File:SSBU Veronica's Outfit.jpg|100px]]||Veronica's Outfit||{{symbol|dragonquest|20px}}{{uv|Dragon Quest}}||{{n}}||[[DLC]]|| | |||
|- | |- | ||
||[[File:SSBU Vince's Outfit.jpg|100px]]||[[Vince]]'s Outfit||{{uv|Art Academy}}||{{n}}|| || | ||[[File:SSBU Vince's Outfit.jpg|100px]]||[[Vince]]'s Outfit||{{uv|Art Academy}}||{{n}}|| || |
edits