5,620
edits
Line 169: | Line 169: | ||
|- | |- | ||
|7th|||||||||| | |7th|||||||||| | ||
|- | |||
|9th||{{Sm|Jamrun|Canada}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Kage|Canada}}||{{Head|Ganondorf|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|mayb|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|HT|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|mayb|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|HT|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
Line 174: | Line 176: | ||
|9th||{{Sm|Captain Faceroll|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|n0ne|Canada}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|Captain Faceroll|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|n0ne|Canada}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|9th|||||||||| | |9th||{{Sm|Reno|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Alan|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|Ralph|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Darkatma|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|Ralph|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Darkatma|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
Line 182: | Line 182: | ||
|13th||{{Sm|Prince Abu|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Wizzrobe|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|Prince Abu|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Wizzrobe|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|13th|||||||||| | |13th||{{Sm|dizzkidboogie|USA}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Druggedfox|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|13th||{{Sm|Westballz|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Syrox|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
| | |17th||{{Sm|Amsah|Netherlands}}|{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|||{{Sm|Professor Pro|UK}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Shinobi|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Bobby Frizz|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|Shinobi|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Bobby Frizz|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Kaeon|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|KPAN|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|Kaeon|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|KPAN|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th|||||||||| | |17th|||||||||| |
edits