11
edits
(→Tournament placings: added content) |
(→Tournament placings: added content) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|[[2GGT:_Abadango_Saga]]||September 24, 2016||65th||33rd||Floppeh | |[[2GGT:_Abadango_Saga]]||September 24, 2016||65th||33rd||Floppeh | ||
|- | |||
|[[https://smash.gg/tournament/mega-smash-mondays-90/events/wii-u-singles/brackets/126384]]||March 20th, 2017||13th||—||— | |||
|- | |||
|} | |} | ||
{{smasher-stub}} | {{smasher-stub}} |
edits