33,601
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 208: | Line 208: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 45|g=SSBU}}||March 3rd, 2024||129th / 309||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 45|g=SSBU}}||March 3rd, 2024||129th / 309||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Sumabato SP 46|g=SSBU}}||April 14th, 2024||65th / 307||—||— | |||
|} | |} | ||
edits