4,467
edits
(Added The Made 125) |
(Added The Made 127) |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Saving Mr. Lombardi 2}}||February 1st, 2020||25th||—||— | |{{Trn|Saving Mr. Lombardi 2}}||February 1st, 2020||25th||—||— | ||
|- | |||
|[https://challonge.com/made127singles Melee @ The Made 127]||February 14th, 2020||1st||—||— | |||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/run-it-back-1-2/events/melee-singles/overview Run It Back #1]||February 15th, 2020||1st||1st||{{Sm|Traplord}} | |[https://smash.gg/tournament/run-it-back-1-2/events/melee-singles/overview Run It Back #1]||February 15th, 2020||1st||1st||{{Sm|Traplord}} |
edits