4,465
edits
(Added Jeden Donnerstag Reloaded 83) |
(Added Hannover Overground 5) |
||
Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/jeden-donnerstag-reloaded-83/events/melee-singles/brackets/751957/1205556 Jeden Donnerstag Reloaded #83]||February 13th, 2020||2nd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/jeden-donnerstag-reloaded-83/events/melee-singles/brackets/751957/1205556 Jeden Donnerstag Reloaded #83]||February 13th, 2020||2nd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/hannover-overground-5/events/melee-singles/overview Hannover Overground 5]||February 15th, 2020||7th||2nd||{{Sm|Charon}} | |||
|} | |} | ||
edits