4,467
edits
m (Added Punching Up Doubles based on https://twitter.com/FictionIRL/status/1219407108103397378) |
(Added Verdugo 94) |
||
Line 302: | Line 302: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/smash-at-the-comic-strip-punching-up/events/melee-singles/overview Smash at The Comic Strip: Punching Up]||January 19th, 2020||1st||1st||{{Sm|Quaff}} | |[https://smash.gg/tournament/smash-at-the-comic-strip-punching-up/events/melee-singles/overview Smash at The Comic Strip: Punching Up]||January 19th, 2020||1st||1st||{{Sm|Quaff}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/melee-verdugo-west-94-genabis/events/melee-singles/brackets/738105/1186749 Melee @ Verdugo West #94: Genabis]||January 22nd, 2020||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits