4,465
edits
No edit summary |
(Added Hypest Team Weekly 38) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
!Tournament!!Date!!1v1 placement!!2v2 placement!!Partner | !Tournament!!Date!!1v1 placement!!2v2 placement!!Partner | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Inheritance}}||April 22nd, 2017||13th|||| | |{{Trn|Inheritance}}||April 22nd, 2017||13th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Dash Dancers Dawn}}||July 22nd, 2017||13th|||| | |{{Trn|Dash Dancers Dawn}}||July 22nd, 2017||13th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Syndicate 2017}}||September 23-24 2017, 2017||33rd|||| | |{{Trn|Syndicate 2017}}||September 23-24 2017, 2017||33rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/hypest-team-weekly-38/events/melee-sundays/brackets/725669/1170400 Hypest Team Weekly #38]||January 3rd-5th, 2020||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
[[Category:Belgian smashers]] | [[Category:Belgian smashers]] |
edits