5,865
edits
(→Melee) |
(→Melee) |
||
Line 84: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/JATMelee20 JAT20]||July 5th, 2018||1st||—||— | |[http://challonge.com/JATMelee20 JAT20]||July 5th, 2018||1st||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/battle-gateway23/events/melee-singles-vs/brackets/438670/790287 Battle Gateway 23]||November 17th, 2018||17th||—||— | |||
|} | |} | ||
[[Category:Japanese smashers]] | [[Category:Japanese smashers]] |
edits