5,865
edits
Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|[[AxisGaming]]||August 30, 2008||33rd||—||— | |[[AxisGaming]]||August 30, 2008||33rd||—||— | ||
|- | |||
|[[GENESIS]]||July 10th-12th, 2009||65th||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[Apex 2010]]||August 6th-8th, 2010||33rd||—||— | |[[Apex 2010]]||August 6th-8th, 2010||33rd||—||— |
edits