4,860
edits
NessMaster69 (talk | contribs) |
Diamond444 (talk | contribs) |
||
Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|[http://dcesportslans.challonge.com/fantasticsmash54 Fantastic Smash 54]||June 14th, 2017||3rd||—||— | |[http://dcesportslans.challonge.com/fantasticsmash54 Fantastic Smash 54]||June 14th, 2017||3rd||—||— | ||
|- | |||
|[[CEO 2017]]||June 16th-18th, 2017||49th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits