131
edits
No edit summary |
|||
Line 104: | Line 104: | ||
|- | |- | ||
|3rd||{{Sm|SlayerZ|USA}}||{{Head|Peach|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|Samsora|USA}}||{{Head|Peach|g=SSB4|s=16px}}|| | |3rd||{{Sm|SlayerZ|USA}}||{{Head|Peach|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|Samsora|USA}}||{{Head|Peach|g=SSB4|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|4th||{{Sm|JK|USA}}||{{Head|Bayonetta|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|ImHip|USA}}||{{Head|Yoshi|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|Jtails|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|Zenyou|USA}}||{{Head|Mario|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|Tyrant|USA}}||{{Head|Meta Knight|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|Mr. ConCon|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|CaptainZack|USA}}||{{Head|Bayonetta|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|Ryuga|USA}}||{{Head|Corrin|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|ZeRo|Chile}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|6WX|USA}}||{{Head|Sonic|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Charliedaking|USA}}||{{Head|Fox|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|AC|USA}}||{{Head|Falco|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Meta Knight|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|IC|Mexico}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|Jingen|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Dan|USA}}||{{Head|Mario|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|NiTe|USA}}||{{Head|Rosalina|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Tyroy|USA}}||{{Head|Bayonetta|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Meta Knight|g=SSB4|s=16px}}||{{Sm|Zinoto|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits