8,334
edits
m (→Results) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|[[Showdown: Battle Royale]]||December 10th-11th, 2016||17th||17th||{{Sm|cheesecake}} | |[[Showdown: Battle Royale]]||December 10th-11th, 2016||17th||17th||{{Sm|cheesecake}} | ||
|- | |||
|[http://nhs.challonge.com/nhs17 NHS Weekly #17]||December 19th, 2016||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits