56
edits
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/aggfbemi Raider Bowl III - $600 Pot Bonus]||January 10th, 2016||1st||—||— | |[http://challonge.com/aggfbemi Raider Bowl III - $600 Pot Bonus]||January 10th, 2016||1st||—||— | ||
|- | |||
|[http://vgbootcamp.challonge.com/SatX01122016SSB4 Smash @ Xanadu]||January 12th, 2016||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits