33,764
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 157: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Tera|g=SSBU}}||September 1st-3rd, 2023||33rd / 1,348||—||— | |{{Trn|Tera|g=SSBU}}||September 1st-3rd, 2023||33rd / 1,348||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Bussy Esport Masters|g=SSBU}}||October 21st-22nd, 2023||9th / 204||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Cora Smash Cup @Massy|g=SSBU}}||October 28th, 2023||5th / 256||—||— | |{{Trn|Cora Smash Cup @Massy|g=SSBU}}||October 28th, 2023||5th / 256||—||— |
edits