33,764
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 212: | Line 212: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|DSW Champions Cup 2|g=SSBU}}||March 17th, 2024||2nd / 8||—||— | |{{Trn|DSW Champions Cup 2|g=SSBU}}||March 17th, 2024||2nd / 8||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Maesuma'U22|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||7th / 262||—||— | |||
|} | |} | ||
edits