33,579
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 82: | Line 82: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 45|g=SSBU}}||March 3rd, 2024||33rd / 309||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 45|g=SSBU}}||March 3rd, 2024||33rd / 309||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DSW Champions Cup 2|g=SSBU}}||March 17th, 2024||3rd / 8||—||— | |||
|} | |} | ||
edits