33,104
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|PLUM 2}}||September 17th, 2023||4th / 111||—||— | |{{Trn|PLUM 2}}||September 17th, 2023||4th / 111||—||— | ||
|- | |||
|'''''{{Trn|Kagaribi 11}}'''''||October 7th-8th, 2023||257th / 1,472||—||— | |||
|} | |} | ||
edits