33,632
edits
m (→External links: pretty sure this is right) |
Tag: Mobile edit |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
|[https://challonge.com/ceujot01 Poyosuma 54]||November 27th, 2021||1st||—||— | |[https://challonge.com/ceujot01 Poyosuma 54]||November 27th, 2021||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kurobra 30}}||July 17th, 2022||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits