33,351
edits
No edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma 20}}||July 2nd, 2022||4th||—||— | |{{Trn|Hirosuma 20}}||July 2nd, 2022||4th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Okasuma SP 9}}||July 10th, 2022||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits