33,102
edits
mNo edit summary Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|{{Trn|Umebura 24}}||July 24th, 2016||17th||—||— | |{{Trn|Umebura 24}}||July 24th, 2016||17th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato for THE BIG HOUSE}}||July 30th-31st, 2016||97th|| | |{{Trn|Sumabato for THE BIG HOUSE}}||July 30th-31st, 2016||97th||33rd||{{Sm|kept}} | ||
|- | |- | ||
|{{trn|Umebura S.A.T.}}||August 20th-21st, 2016||65th|| | |{{trn|Umebura S.A.T.}}||August 20th-21st, 2016||65th||25th||kept | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura 25}}||September 10th, 2016||33rd||—||— | |{{Trn|Umebura 25}}||September 10th, 2016||33rd||—||— | ||
Line 58: | Line 58: | ||
|{{Trn|Umebura 26}}||March 20th, 2017||49th||—||— | |{{Trn|Umebura 26}}||March 20th, 2017||49th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{trn|Umebura Japan Major}}||May 6th-7th, 2017||25th|| | |{{trn|Umebura Japan Major}}||May 6th-7th, 2017||25th||65th||kept | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura 27}}||July 1st, 2017||25th||—||— | |{{Trn|Umebura 27}}||July 1st, 2017||25th||—||— | ||
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura 34}}||August 25th, 2018||65th||—||— | |{{Trn|Umebura 34}}||August 25th, 2018||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Umebura Smash 4 Final}}||December 1st-2nd, 2018||65th||33rd||kept | |||
|} | |} | ||
edits