4,465
edits
(Added Longhorn Weekly 143) |
(Added Tipperoni 207) |
||
Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
|[https://austinmelee.challonge.com/longhornweekly143 Longhorn Weekly 143]||February 28th, 2020||3rd||—||— | |[https://austinmelee.challonge.com/longhornweekly143 Longhorn Weekly 143]||February 28th, 2020||3rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://austinmelee.challonge.com/tipperoni207 Tipperoni 207]||March 4th, 2020||9th||5th||Ke-Lai | |||
|} | |} | ||
edits