4,465
edits
No edit summary |
(Added Genesis 7 doubles) |
||
Line 109: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Play With Heart}}||November 30th, 2019||5th||—||— | |{{Trn|Play With Heart}}||November 30th, 2019||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|GENESIS 7}}||January 24th-26th, 2020||—||49th||{{Sm|FireflyHI}} | |||
|} | |} | ||
edits