5,462
edits
Line 134: | Line 134: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Waveshine 24}}||December 22nd, 2019||2nd||—||— | |{{Trn|Waveshine 24}}||December 22nd, 2019||2nd||—||— | ||
|- | |||
|[https://challonge.com/smashclub48 Smash Club Late Night #2]||December 28th-29th, 2019||5th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits