8,334
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/xanadu-smash-4-monthly-january-2018/events/wii-u-singles/brackets/194744 Xanadu Smash 4 Monthly: January 2018]||January 13th, 2018||1st||1st||Seagull Joe | |[https://smash.gg/tournament/xanadu-smash-4-monthly-january-2018/events/wii-u-singles/brackets/194744 Xanadu Smash 4 Monthly: January 2018]||January 13th, 2018||1st||1st||Seagull Joe | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/mason-versus-wadi-1/events/smash-4-singles/brackets/191303 Mason Versus: WaDi]||January 27th, 2018||4th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits