9,346
edits
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/rise-melee-regional/events/melee-singles/brackets/179587 RISE Melee Regional]||November 25th, 2017||—||9th||Mr. F | |[https://smash.gg/tournament/rise-melee-regional/events/melee-singles/brackets/179587 RISE Melee Regional]||November 25th, 2017||—||9th||Mr. F | ||
|- | |||
|[[GENESIS 5]]||January 19th-21st, 2018||129th||49th||{{Sm|Abate}} | |||
|} | |} | ||
edits