3,769
edits
Piledrivaaa (talk | contribs) |
NessMaster69 (talk | contribs) |
||
Line 190: | Line 190: | ||
|- | |- | ||
|[[Midwest Mayhem 10]]||November 25th, 2017||33rd||9th||Tanark | |[[Midwest Mayhem 10]]||November 25th, 2017||33rd||9th||Tanark | ||
|- | |||
|[[GUMS 19]]||December 2nd, 2017||13th||9th||Tanark | |||
|} | |} | ||
edits