812
edits
Line 213: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
|[http://urt.challonge.com/ignition103 Ignition #103]||October 11th, 2017||69||Tyroy||big_mak | |[http://urt.challonge.com/ignition103 Ignition #103]||October 11th, 2017||69||Tyroy||big_mak | ||
|- | |||
|[http://urt.challonge.com/ignition104 Ignition #104]||October 18th, 2017||69||Tyroy||Panda Bair | |||
|} | |} | ||
edits