156
edits
m (→{{forwiiu}}) |
Ghhhooossst (talk | contribs) m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 132: | Line 132: | ||
|- | |- | ||
|[[EVO 2015]]||July 17th-18th, 2015||33rd||Top 16||Vinnie | |[[EVO 2015]]||July 17th-18th, 2015||33rd||Top 16||Vinnie | ||
|- | |||
|[[ESL Community Cup 1 Europe]]||July 26th, 2015||2nd||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[Super Smash Con 2015]]||August 6th-9th, 2015||7th||5th||Dabuz | |[[Super Smash Con 2015]]||August 6th-9th, 2015||7th||5th||Dabuz |
edits