451
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|{{head|Jigglypuff|g=SSBM|s=24px}} | |{{head|Jigglypuff|g=SSBM|s=24px}} | ||
|2015-01-06 | |2015-01-06 | ||
|- | |||
|{{flag|United States}} | |||
|{{Sm|ChuDat}} | |||
|Daniel Rodriguez | |||
|''Super Smash Bros. Melee'' | |||
|{{head|Ice CLimbers|g=SSBM|s=24px}} | |||
|2016-06-14 | |||
|} | |} | ||
edits