62
edits
m (→{{for3ds}}) |
No edit summary |
||
Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9200 Smash x Ramboot 14: Xmas Edition]||December 10th, 2016||9th||1st||El_Bardo | |[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9200 Smash x Ramboot 14: Xmas Edition]||December 10th, 2016||9th||1st||El_Bardo | ||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9297&p=192146 Smash x Ramboot 15]||January 21st, 2017||4th||1st||El_Bardo | |||
|- | |||
|[http://smashbrosspain.com/foro/viewtopic.php?f=14&t=9357 Smash x Ramboot 16]||February 11th, 2016||3rd||2nd||El_Bardo | |||
|- | |||
|[[B.E.A.S.T 7]]||February 17th-19th, 2017||13th||2nd||El_Bardo | |||
|} | |} | ||
edits