154
edits
Smashfan1233 (talk | contribs) No edit summary |
Smashfan1233 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|Capital City Smash #4||August 27th, 2016||25th||13th||Eavy | |Capital City Smash #4||August 27th, 2016||25th||13th||Eavy | ||
|- | |||
|Smash ULtime: Le Troisième||September 16th-18th, 2016||17th||9th||Twelvnight | |||
|} | |} | ||
[[Category:Quebec smashers]] | [[Category:Quebec smashers]] |
edits