154
edits
Smashfan1233 (talk | contribs) No edit summary |
Smashfan1233 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
|S@TR 6||June 4th, 2016||17th||7th||Deeder | |S@TR 6||June 4th, 2016||17th||7th||Deeder | ||
|- | |||
|Smash ULtime: Le Troisième||September 16th-18th, 2016||9th||9th||Deeder | |||
|} | |} | ||
[[Category:Quebec smashers]] | [[Category:Quebec smashers]] |
edits