Smasher:K9sbruce: Difference between revisions
→{{forwiiu}}
Line 173: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/mega-smash-mondays-58/brackets/14444/52177/171617 Mega Smash Mondays #58]||July 18th, 2016||1st||—||— | |[https://smash.gg/tournament/mega-smash-mondays-58/brackets/14444/52177/171617 Mega Smash Mondays #58]||July 18th, 2016||1st||—||— | ||
|- | |||
|[[2GGT: KTAR Saga]]||July 23rd, 2016||17th||5th||SS | |||
|} | |} | ||