653
edits
mNo edit summary |
m (→Smash 64) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
|Throwback 6||March 9th, 2016||4th||—||— | |Throwback 6||March 9th, 2016||4th||—||— | ||
|- | |||
|Throwback 10||April 5th, 2016||3rd||—||— | |||
|- | |||
|Super Smash Bros Tournament Spring 2016 at UTDallas <ref name="challonge">[http://challonge.com/SHRM_SSB_April_2016 Tournament results"]</ref>||April 7th, 2016||1st||—||— | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits