44
edits
JermareSSB (talk | contribs) |
|||
Line 46: | Line 46: | ||
|9th||{{Sm|Day|USA}}||{{Head|Lucario|g=SSB4|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|Day|USA}}||{{Head|Lucario|g=SSB4|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|Seibrik|USA}}||{{Head|Mega Man|g=SSB4|s=16px}} | |13th||{{Sm|Seibrik|USA}}||{{Head|Mega Man|g=SSB4|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|Cashmere|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB4|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|Cashmere|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB4|s=16px}}|| | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|13th||{{Sm|Poltergust|USA}}||{{Head|Yoshi|g=SSB4|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|Poltergust|USA}}||{{Head|Yoshi|g=SSB4|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|Purple Guy|USA}}|||| | |13th||{{Sm|Purple Guy|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSB4|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|17th||{{Sm|Fresh Die Nasty|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|KDB|USA}}||{{Head|Yoshi|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Sol|USA}}||{{Head|Little Mac|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Dath|USA}}||{{Head|Robin|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Wizzrobe|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Max Ketchum|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|GimR|USA}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Rideae|USA}}||{{Head|Pikachu|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits