1,121
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 342: | Line 342: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Canada}} {{Trn|Battle of BC 6}}||March 29th-31st||494||{{Sm|Hurt|Japan}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}} | |{{flag|Canada}} {{Trn|Battle of BC 6}}||March 29th-31st||494||{{Sm|Hurt|Japan}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}} | ||
|- | |||
|{{flag|Japan}} {{Trn|Sumabato SP 49}}||April 14th||338||{{Sm|Miya|p=Honshu|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}} | |||
|} | |} | ||
Line 352: | Line 354: | ||
|{{Sm|acola|Japan}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Kazuya|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}||9 ||8 ||17 | |{{Sm|acola|Japan}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Kazuya|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}||9 ||8 ||17 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Miya|Japan|p=Honshu}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||5 || | |{{Sm|Miya|Japan|p=Honshu}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||5 ||10 ||15 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Byleth|g=SSBU|s=16px}}||8 ||5 ||13 | |{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Byleth|g=SSBU|s=16px}}||8 ||5 ||13 |
edits